Suroviny > HL065 Health Link BIO kakaové máslo 250g

HL065 Health Link BIO kakaové máslo 250g

Detailní obrázek
183,00 Kč s DPH

BIO nepražené kakaové máslo

 

Naše kakaové máslo se získává lisováním kakaové hmoty, kterou obdržíme z kakaových bobů pěstovaných v podmínkách ekologického zemědělství. Máslo je tepelně stabilní, obsahuje přírodní antioxidanty, které zabraňují žluknutí, a uchovává si jemnou vůni a chuť hořké čokolády. Klasické využití pro kakaové máslo je při výrobě čokolády. Avšak můžeme je používat i v kuchyni při přípravě koláčů, dezertů, sušenek, zmrzliny a jiných pokrmů. Je také výborným přírodním prostředkem v každodenní péči o pokožku - zjemňuje a hydratuje pleť a má výborné regenerační vlastnosti.

 

Složení: 100% kakaové máslo v bio kvalitě, kousky.

 

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota: 3750 kJ/895,7 kcal, tuky: 99,4g z toho nasycené mastné kyseliny: 65,2g, sacharidy: 0,1g z toho cukry: 0g, vláknina: 0,10 g, bílkoviny: 0,17g, sůl 0,1g.

 

Použití: Kakaové máslo se používá při výrobě čokolády (zjemní chuť), do čokoládových polev (při krájení nebude poleva praskat), zmrzliny, na smažení, pečení – masa, sladkých pokrmů. Avšak můžeme je používat i v kuchyni při přípravě koláčů, dezertů, sušenek, zmrzliny a jiných pokrmů. Je také výborným přírodním prostředkem v každodenní péči o pokožku – zjemňuje a hydratuje pleť a má výborné regenerační vlastnosti.  

 

Skladujte v suchu při relativní vlhkosti do 60 % v uzavřeném obalu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

 

Hmotnost: 250g

 
Výrobce: Health Link
 
Dostupnost: skladem